Reprezentant vanzari si distribuitor

Exclusive Collagen SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- realizarea unui control al calitatii jocurilor video si pe calculator, prin descoperirea eventualelor erori numite de ei bug-uri.
- notarea foarte exacta a locului in care sunt descoperite erorile, astfel incat programatorii sa poata reveni asupra acelui modul si corecta eroarea.
- revenirea repetata asupra erorilor pentru verificarea remedierii acestora

CERINTE

- bune abilitati de comunicare, care sa permita o exprimare clara si concisa
- pasiune pentru jocuri si noi tehnologii
- bune sau foarte bune cunostinte de limba engleza
- abilitati de lucru in echipa
- buna cunoastere a MS Office
- persoane organizate, intuitive, cu un acut simt de observatie
- studii medii sau superioare

BENEFICII OFERITE

- salariu negociabil si bonusuri pentru produsele testate
- posiblitati de avansare

S.C. Exclusive Collagen SRL este o firma cu domeniul in vanzari, marketing si cosmetica.
Pentru mai multe informatii puteti vizita pagina pe internet www.exclusivecollagen.ro