Reprezentant vanzari servicii web

S.C. S.K.Media Euro-Grup S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzarea serviciilor firmei
- fidelizarea clientilor existenti si atragerea celor potentiali
- initiere, negociere si finalizare contracte

CERINTE

- persoana motivata, optimista, dinamica, atitudine proactiva
- atentie distributiva si atentie la detalii
- foarte bune abilitati de comunicare
- foarte bune abilitati de negociere si dezvoltare a relatiilor de business
- experienta in vanzari minim 6 luni
- capacitatea de a urmari si de a indeplini planul de vanzari trimestrial
- cunostinte PC si utilizare internet nivel mediu
- aspect profesional - business
- domiciliul stabil in Bucuresti

AVANTAJE:
- cunostinte medii de webdesign si/sau aplicatii web
- experienta in vanzari din domeniul IT
- cunoasterea limbii engleze (nivel mediu/avansat)

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de a obtine castiguri suplimentare fara a renunta la actualul loc de munca
- grila de comisioane foarte avantajoasa in functie de volumul vanzarilor
- bonusuri substantiale pentru realizari deosebite

S.K.Media Design este membra a grupului S.K.Media Euro-Grup, o companie cu capital privat integral romanesc, care ofera solutii de webdesign la standarde superioare. Avem o echipa tanara si ambitioasa care da dovada de originalitate si calitate a designului cu fiecare proiect sustinut. Obiectul de activitate il constituie dezvoltarea site-urilor web, logo design, optimizare si promovare web si intretinere site.