REPREZENTANT VANZARI – SERVICII TURISM (COD:0091)

Talent Reserve

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru clientul nostru, companie cu activitate in domeniul turismului , aflata in plina crestere, ce ofera servicii adresate persoanelor fizice si juridice (cazari, bilete de avion, organizari evenimente, team buldinguri, excursii personalizate), angajam persoana potrivita pentru postul de REPREZENTANT VANZARI.

RESPONSABILITATI:
Prospecteaza si identifica potentialii clienti;
Dezvolta portofoliul de clienti si mentine relatia cu cei existenti;
Realizeaza oferte de pret, consiliaza clientii in vederea alegerii celor mai bune solutii;
Urmareste derularea contractelor si incasarea contravalorii serviciilor.
Raporteaza evolutia vanzarilor urmarind realizrea targetelor – saptamanal, lunar, trimestrial si anual,

CERINTE

Studii superioare finalizate;
Experienta anterioara in vanzari in acelasi domeniu constituie avantaj;
Persoana foarte ambitioasa, motivata de castig;
Abilitati de negociere, orientare catre client;
Cunostinte bune de operare PC( Word, Excel, Internet, Outlook);
Permis de conducere cat. B;
Engleza avansat, iar cunoasterea unei alte limbi straine constituie un avantaj;
Se accepta si colaborare in regim PFA

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial corect si atractiv ( salariu fix + comision din vanzarile realizate);
Posibilitatea de a calatori in diverse tari ( infotripuri);
Posibilitatea de dezvoltare si noi experiente.

DESCRIEREA FIRMEI

Mission Statement:

Talent Reserve offers a positive experience while delivering recruitment / executive search, career counselling, HR projects on customer request, aiming at the long term positive impact of its involvement for its clients and for the workforce.