REPREZENTANT VANZARI- SERVICII TIPOGRAFICE

SKILL TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea clientilor din zona alocata si prezentarea ofertei companiei;
- identificarea nevoilor clientului si managerizarea relatiei cu acesta;
- rezolvarea tuturor problemelor aparute intre client si companie;
- raportarea catre directorul comercial a activitatii lunare.

CERINTE

- studii superioare finalizate (profil economic, constituie avantaj) - CERINTA OBLIGATORIE;
- experienta in domeniul vanzarilor B2B, MINIM 2 ANI- CERINTA OBILGATORIE;
- permis de conducere auto B.
- abilitatile de negociere;
- cunostinte de operare PC;
- cunostinte de limba engleza- nivel mediu;
- tinuta business.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix 600- 700 euro net/ luna;
- bonusuri in functie de vanzari;
- telefon de serviciu full-time;
- autoturism de serviciu nou full time (Dacia Logan);
- training-uri dupa angajare;
- negocierea salariului si al comisioanelor bianual.

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.

Clientul nostru reprezinta una din cele mai cunoscute tipografii din Romania cu filiale in toate judetele, avand ca obiect de activitate productia si vanzarea de tipizate fiscale si lucrari de policromie.