REPREZENTANT VANZARI SERVICII- relatia cu sectorul public

Tryact HRD

Job expirat

RESPONSABILITATI

- stabileste intalnirile cu prospectii, reprezentanti ai sectorului public;
- sustine interviurile de vanzari si prezinta oferta elaborata de catre echipa de proiect;
- contribuie, alaturi de consultantul de proiect, la negocierea si incheierea contractului de servicii;
- urmareste incasarile de la clienti;
- mentine activ relatia cu clientii.

CERINTE

- experienta relevante in vanzarea de servicii;
- experienta in relationarea cu sectorul public, in speta, cu autoritatile locale din tara;
- disponibilitate pentru deplasari frecvente;
- excelente abilitati de comunicare, prezentare si negociere;
- dinamism, ambitie, perseverenta, buna rezistenta la frustrare si oboseala.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix motivant
- procent din finantarea obtinuta
- masina de serviciu
- conditii de lucru moderne
- oportunitati de dezvoltare profesionala alaturi de profesionisti.

CV-uri la office@tryact.ro sau, prin fax, la nr 021/253.19.29

Companie de consultanta pentru sectorul public in propunerea si elaborarea de proiecte finantate din Fondurile Europene.