Reprezentant vanzari servicii publicitare

Sinapsa Resurse Umane

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezinta firma si asigura derularea parteneriatelor in raport cu clientii, promovand si vanzand servicii publicitare:
- Promoveaza serviciile publicitare catre clienti;
- Mentine si imbunatateste nivelul de profesionalism in relatiile cu clientii;
- Incheie contracte comerciale.

CERINTE

- experienta de lucru in domeniul vanzarilor de servicii constituie cerinta obligatorie;
- experienta de lucru intr-o agentie de turism constituie avantaj;
- background cultural, exprimare clara si corecta, fluiditate verbala ;
- spontaneitate si creativitate in abordarea situatiilor noi;
- disponibilitatea pentru deplasari ocazionale in tara (se ofera transport)

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu fix (200 Euro) si 25% comision din incasari., telefon.

Sinapsa RU ofera servicii de recrutare,selectie, plasare si gestiune de personal.
In prezent cautam reprezentant vanzari, clientul nostru editand o publicatie culturala destinata turistilor.