reprezentant vanzari servicii medicale

Centrul Medical Nicomed

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor centrului medical;
- prospectarea pietei, identificarea noilor beneficiari, negocierea si incheierea contractelor ( in limitele presupuse de procedurile interne);
- urmarirea derularii contractelor;
- dezvoltarea unei bune relatii de afaceri cu toti beneficiarii.

CERINTE

- persoana sociabila, dinamica, implicata, avand afinitati cu domeniul medical si cu abilitatea de analiza situationala;
- reale capacitati de comunicare;
- experienta si studiile din domeniul medical nu sunt obligatorii, dar pot fi un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficiile materiale vor fi discutate in cursul interviului.

Centrele Medicale Nicomed ofera pacientilor sai servicii medicale complexe, de la consultatii de specialitate, serviciu de ambulanta si medicina muncii, pana la prelucrarea probelor biologice intr-un laborator ultramodern.
Calitatea muncii, daruirea cadrelor medicale care au ales sa lucreze impreuna cu noi si determinarea de a ne clasa printre cei mai buni, ne-au condus catre necesitatea dezvoltarii echipei. Daca muncesti cu pasiune si crezi in performanta, te astepatam alaturi de noi.