Reprezentant vanzari- servicii de televiziune digitala

ABC Human Capital

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te simti pregatit sa:

- realizezi vanzare de servicii de televiziune digitala in sistem door-to-door?

Ai oportunitatea de a lucra ca Reprezentant vanzare / Operator relatii clienti pentru una dintre cele mai mari companii de retransmisie a programelor prin satelit.

CERINTE

- esti student sau proaspat absolvent?
- ai o minima experienta in vanzari?
- cunosti limba engleza si programele Word si Excel?
- ai abilitati de comunicare si esti motivat pentru un job in domeniul vanzarilor?

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant: salariu fix+ comision+ bonuri de masa

ABC HUMAN CAPITAL este urmarea fireasca a experientei castigate de fondatorul companiei, alaturi de echipa sa, in acest domeniu vast, complex, provocator, in continua miscare si schimbare al resurselor umane.

Consultantii ABC Human Capital vin cu o bogata experienta castigata in urma derularii unor complexe proiecte de recrutare, pentru posturi de middle si top management, pentru companii nationale si multinationale, la nivelul intregii tari.