Reprezentant vanzari servicii

SMARTBOX

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea si vanzare directa a cursurilor pentru copii si parinti (la gradinite, scoli, companii) in conformitate cu standardele si politicile companiei;
- cresterea volumului de vanzari;
- studierea pietei si identificarea de noi clienti;
- stabilirea si dezvoltarea unei relatii profesionale cu clientii/partenerii companiei;
- obtinerea de informatii despre concurenta.

CERINTE

- abilitati de comunicare si vanzare;
- experienta in vanzarea directa de servicii minim 1 an;
- studii universitare finalizate;
- permis de conducere cat B

BENEFICII OFERITE

- noii angajati vor beneficia de instruire de specialitate (vanzari + servicii) si oferte/ proceduri/ obiective de vanzare realiste si indicatori de vanzari clar stabiliti;
- salariu fix si grila de bonusuri in functie de rezultate.

Training, TeamBuilding, Jocuri de Afaceri (simulatoare economice), Consultanta manageriala, Programe de Customer Service, Cursuri pentru copii, Cursuri pentru parinti