Reprezentant Vanzari (Retail) - BUCURESTI

Dufa DEUTEK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementarea strategiei de vanzare a companiei, promovarea produselor companiei;
- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Prospectare, ofertare, negociere si vanzare catre clientii finali;
- Consilierea tehnica a clientilor cu privire la produsele dufa;
- Culegerea si raportarea informatiilor referitoare la portofoliul propriu de produse cat si al concurentei.

CERINTE

- Experienta in vanzari de minim 2 ani, de preferinta in domeniul constructiilor;
- Excelente abilitati de negociere, comunicare si lucru in echipa;
- Domiciliul in BUCURESTI;
- Carnet de conducere categ. B - experienta min. 2 anI

BENEFICII OFERITE

Compania noastra va ofera un salariu motivant, bonus lunar si anual corelat cu perfomanta, cursuri de specialitate si masina de serviciu.

düfa - DEUTEK S.A. este una dintre cele mai dinamice companii ce opereaz¿ pe pia¿a de vopseluri decorative, fiind de altfel ¿i unul dintre cei mai mari produc¿tori din România.

düfa - DEUTEK S.A. a luat fiin¿¿ în 1997, fiind prezent¿ în pia¿a de profil sub denumirea de düfa România SRL. În urma achizi¿ion¿rii companiei de catre fondul de investi¿ii Advent Interna¿ional in anul 2005, düfa România a devenit düfa - DEUTEK S.A.

düfa - DEUTEK a în¿eles c¿ cea mai important¿ resurs¿ a unei companii sunt oamenii. Astfel, în spatele standardelor de calitate, produselor ¿i serviciilor performante se afl¿ peste 200 de oameni, speciali¿tii düfa - DEUTEK în cercetare, produc¿ie, marketing, vânz¿ri ¿i exper¿ii tehnici, califica¿i ¿i instrui¿i prin programe speciale atât în România, cât ¿i în Germania.

düfa - DEUTEK S.A. este lider al pie¿ei de acoperiri decorative, deoarece a în¿eles c¿ asigurarea calit¿¿ii, inovarea ¿i specializarea reprezint¿ fundamentul performan¿ei ¿i atributele unei afaceri de succes.

Pentru mai multe informatii viziteaza site-ul nostru: http://www.dufa.ro