REPREZENTANT VANZARI REGIONAL (domeniul financiar)

PATRIA CREDIT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea produselor financiare ale companiei;

- Atragerea de Parteneri care sa promoveze produsele financiare ale companiei;

- Prezentarea conditiilor de colaborare potentialilor Parteneri;

- Se deplaseaza in zona alocata pentru contactarea, negocierea contractelor cu Partenerii;

- Redactarea si incheierea de contracte de parteneriat si intermediere financiara pe baza contractelor cadru ale companiei;

- Ofera training initial cat si periodic angajatilor Partenerilor;

- Acorda suport si managerilor de agentii din zona alocata pentru produsele promovate prin Parteneriate ;

- Monitorizeaza plata la timp a clientilor finantati;

- Efectueaza deplasari in teritoriu la parteneri, agentii fixe si mobile;

- Intocmirea lunara a rapoartelor de activitate si de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare de profil economic sau juridic;

- Calificari, training-uri si cursuri in domeniul financiar-bancar;

- Experienta similara minim 2 ani in domeniul financiar (ne)bancar;

- O buna cunoastere a mediului local de afaceri;

- Excelente abilitati de comunicare, vanzare si negociere;

- Bune abilitati de coordonare, planificare si control;

- Bune abilitati de training, coaching, motivare si dezvoltare;

- Disponibilitate pentru activitate de teren, permis de conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru placut, profesionist, dinamic;

- Training de specialitate;

- Salariu fix si pachet de beneficii motivant;

- Masina de serviciu.

Cea mai mare institutie nebancara de microfinantare din Romania, avand o experienta de peste 14 ani de acordare a creditelor pe piata locala.