REPREZENTANT VANZARI REGIONAL BUCURESTI

ADFI SERV-COM

Job expirat

RESPONSABILITATI

Are responsabilitatea de a realiza target-ul in cifre si nr. de clienti noi, raportare zilnica si lunara catre Dir. de vanzari, participa la simpozioane, targuri si expozitii, monitorizeaza concurenta, se ocupa de lansare comenzi si urmareste situatia platilor de la clienti, se ocupa de aspectul magazinelor in care se desface marfa precum si de stocurile punctelor de lucru din teritoriu.
Realizeaza interfata firmei cu o multitudine de clienti \"speciali\": arhitecti, constructori, firme design interior, antreprenori, etc. Este responsabil pentru imaginea firmei in zona de acoperire.
Este posibil ca programul sa fie prelungit dupa amiaza, in timpul verii, trebuind adaptat programului de lucru in constructii.

CERINTE

- aspect placut si ingrijit
- atitudine corespunzatoare fata de clienti
- fire optimista si pozitiva
- onestitate si corectitudine
- flexibilitate si aplecare catre intelegerea nevoilor clientilor
- vocabular ingrijit si dedicat vanzarilor

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial competitiv, echipa tanara si de succes, satisfactii profesionale
-masina de serviciu, tel. si tot ceea ce este necesar pentru a realiza vanzari obiecte sanitare.

Firma tanara si de success in domeniu, in expansiune care are nevoie de oameni care-si doresc si cauta provocarile. Suntem producatori de obiecte sanitare si wellness precum si reprezentantii exclusivi in Romania ai unor producatori de marca din Germania.
Cerinta pentru produsele noastre s-a triplat in 2005 comparativ cu aceeasi perioada din 2004.
Va asteptam si va dorim succes!