REPREZENTANT VANZARI REFIL CARTUSE

OXYGEN IT SYSTEMS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea serviciilor si produselor companiei;
Extinderea/dezvoltarea portofoliului de clienti;
Analiza pietei si a concurentei;
Sa stabileasca si sa mentina o relatie profesionala cu clientii;
Mentinerea legaturii cu clientii existenti;
Fidelizarea clientilor;
Sa indeplineasca target-ul lunat si anual;
Intocmirea zilnica a raportului de activitate.
Preluarea si livrarea cartuselor la sediul clientului

CERINTE

Experienta in vanzari de minim 1 an pe un post similar – vanzare servicii reumplere cartuse;
Absolvent studii medii / superioare/ scoala profesionala tehnica;
Cunostinte tehnice despre cartuse laserjet si inkjet;
Cunostinte operare PC (MS Office);
Permis auto (B).
Punctualitate, responsabilitate, lucrul in echipa.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Decontare transport

OXYGEN IT doreste lansarea serviciului de reincarcari cartuse Refilino.ro
- reincarcari cartuse inkjet si laserjet;
- vanzarea de cartuse compatibile inkjet si laserjet

- vanzarea de cartuse originale inkjet si laserjet
- comenzile se preiau on-line prin intermediul magazinului, pe mail sau telefonic
- se ofera livrare gratuita in Bucuresti.

- se colecteaza si apoi se livreaza cartusele reincarcate direct la sediul clientului
Refilino.ro