Reprezentant vanzari recuperare creante

Kallista Finance S.R.L

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana dinamica cu o experienta de minim 2 ani in domeniul vanzarii serviciilor de recuperare a creantelor. Candidatul trebuie sa fie proactiv si inovativ. Calitati necesare: experienta dovedita in vanzari, abilitati de negociator si comunicare in abordarea clientilor, cunostinte de baza in domeniul financiar, cunostinte bune in utilizarea calculatoarelor.

CERINTE

Candidatul trebuie sa largeasca baza de clienti, sa sporeasca serviciile de vanzari creante, sa organizeze intalniri cu potentiali clienti, sa prezinte varietatea de servicii oferite de firma, sa mentina legaura cu clientii racolati sau cu cei cu care se afla in discutie.

BENEFICII OFERITE

Salariul este atractiv si poate creste in functie de performantele angajatului.

Kallista Finance este o societate romaneasca specializata in servicii financiare. Infiintata in anul 2004, societatea a foat reorganizata in anul 2008 cand partenerii actuali si-au pus in comun cunostintele, expertiza si experienta pentru a acoperi urmatoarele nivele de business:
- Intermedierea financiara
- Consultanta in afaceri
- Recuperarea de creante