REPREZENTANT VANZARI PUBLICITATE CONTURI LOCALE SI INTERNATIONALE

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administrare si largire baza de date clienti;
Prezinta toate detaliile si realizeaza oferte pentru clienti dupa aprobarea preliminara a preturilor de catre managerul de departament;
Stabileste si mentine relatiile cu clientii;
Viziteaza clientii potentiali si prezinta produsele si serviciile companiei;
Negociaza preturi si termene de plata;
Mentine relatia cu clienti si se ingrijeste de comenzile in curs;
Intocmeste periodic rapoartele de activitate cu privire la piata specifica si la contactele lunare;
Administreaza clientii din baza de date;
Alte activitati specifice departamentului de vanzari.

CERINTE

Absolvent studii superioare;
Experienta minim 2 ani in pozitie similara(experienta in vanzari printuri digitale sau offset / companie publicitate, client service);
Cunostinte bune de PC(Word, Excel), avantaj cunoasterea programelor Adobe, Photoshop, Corel;
Limba Engleza la nivel avansat;
Permis auto, categoria B (cu experienta).

Candidatul ideal trebuie sa fie dimanic, cu bune abilitati de comunicare, un bun vanzator, inteligent si cu o gandire pozitiva.

BENEFICII OFERITE

Salariul NET fix lunar este cuprins intre 500 si 800 EURO, la care se adauga comision din vanzari.
In perioada de proba, salariul net este de 500 EURO, la care se adauga comision din vanzari.
Se ofera autoturism la dispozitie, telefon.
Program de lucru L-V: 9.00-18.00.
Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

Companie Resurse Umane cu obiect de activitate : Recrutare Selectie personal si Consultanta in Domeniul Managementului Resurselor Umane.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE MULTINATIONALA CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE CREATIA SI PRODUCTIA PUBLICITARA.
Locatia companiei se afla in sector 3, Bucuresti.

Modalitate de inscriere:

VA RUGAM SA CITITI CU ATENTIE CONTINUTUL ANUNTULUI deoarece:
SELECTIA ARE LOC PE BAZA DE INTERVIU DIRECT;
APLICATIILE PE INTERNET SUNT INSUFICIENTE;
PENTRU INSCRIEREA LA INTERVIUL DE SELECTIE se poate suna zilnic intre orele 9-17, la telefon 327.66.55 sau 327.79.79

PENTRU A PRIMI PRIN E-MAIL PREZENTAREA CELOR MAI NOI POZITII VA INVITAM SA VA INSCRIETI PE SITE-UL www.mediamarket.ro