REPREZENTANT VANZARI PUBLICITATE

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

• sa prospectezi piata pentru a identifica noi clienti si oportunitati de dezvoltare
• sa stabilesti si sa dezvolti relatii profesionale cu clientii identificati
• sa promovezi si sa vinzi produsul media pe piata indicata
• sa intocmesti, sa negociezi si sa inchei contracte cu clientii (respectand politica si strategia noastra)
• sa asisti si sa urmaresti procesul de vanzare pana la finalizare (inclusiv incasarea banilor)
• sa realizezi si sa prezinti un raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti
• sa realizezi obiectivele de vanzare

CERINTE

Te vei integra perfect in echipa noastra daca:
• comunici cu usurinta si te pricepi sa faci prezentari
• iti place sa obtii rezultate si faci totul pentru a le atinge
• stii sa negociezi si simti satisfactie personala atunci cand obtii cele mai avantajoase conditii
• esti organizat si iti place sa iti planifici activitatea (profesionala)
• apreciezi punctualitatea si o practici si tu
• nu iti place neaparat munca de birou, ci preferi mobilitatea
• esti responsabil si serios atunci cand vine vorba de actiunile tale
• indiferent daca urasti sau nu Excel-ul, esti de acord sa realizezi niste rapoarte periodice

BENEFICII OFERITE

Pentru ca te pricepi, noi iti oferim:
• salariu fix
• comision din incasari, in functie de performante
• training de specialitate
• oportunitatea unei cariere intr-o firma aflata in continua dezvoltare, intr-un colectiv tanar si dinamic