Reprezentant Vanzari Publicitate

Trustul de presa GALENUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Prezentarea si promovarea ofertei de produse a companiei;
- Identificarea si contactarea potentialilor clienti in vederea vanzarii de spatiu publicitar;
- Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti;
- Negociere de contracte;
- Monitorizarea derularii contractelor

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 6 luni;
- Prezenta placuta, dinamic, activ, optimist, orientat catre client;
- Excelente abilitati de comunicare, relationare si negociere;
- Studii superioare;
- Permis auto cat. B;
- Bune cunostinte operare PC;
- Limba engleza - nivel avansat.

Trustul de presa Galenus, editeazä in prezent publicatiile Galenus, Tonica, Slab sau Gras si Farmacia Ta, intr-un tiraj total de peste 200.000 de exemplare.
Trustul Galenus are o experienta editoriala de 6 ani in domeniul sanatatii, intretinerii si frumusetii, apreciata atat de publicul larg cat si de specialisti - medici, farmacisti, terapeuti si cosmeticieni.
Trustul Galenus ofera prin publicatiile sale numar de numar, cele mai recente informatii stiintifice si practice, prin articole realizate de specialisti si profesionisti de renume, prezentate intr-un mod acesibil, relevant si usor de urmarit pentru publicul revistei.
Trustul Galenus editeaza reviste de inalta tinuta grafica si editoriala, beneficiind de un tipar (hartie, coperta) de calitate superioara ¿ la un pret competitiv.