Reprezentant Vanzari produse METALURGICE

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza si vinde produsele comercializate de firma;
- urmareste derularea contractelor (comanda, livrare, plata);
-asigura relatia cu clientii existenti in portofoliu in vederea comercializarii produselor si marfurilor ;
-atrage clienti noi prin ofertarea produselor si serviciilor oferite de firma, atat din birou cat si pe teren;
-alte activitati specifice domeniului comercial.

CERINTE

- minim studii medii;
- experienta in vanzari cel putin 3 ani;
- cunoasterea produselor metalurgice ( otel beton, profile, corniere, teava, tabla, inox, oteluri speciale) sau experienta intr-un domeniu similar (vanzari in domeniu industrial) constituie avantaj;
- spirit de lucru in echipa;
- competenta in decizie, gandire si actiune;
- responsabilitate in indeplinirea sarcinilor ce-i revin
-activitate atat de teren cat si de birou
-bune cunostinte de utilizare MS Office ( Excel si Word)

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial atractiv, oportunitatea dezvoltarii carierei intr-un grup dezvoltat la nivel national.

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-ul firmei:
www.mairon.ro