REPREZENTANT VANZARI- PRODUSE: MARCAJE INDUSTRIALE SI SISTEME DE CODARE

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Zona alocata: Ilfov + Bucuresti, si judetele : IS, BC, SV,BT,VS, NT, BZ,GL,BR,VN, TL,IL,CL

Promovare produse marcare industriala si codare
Adminitrarea portofoliului de clienti
Dezvoltarea portofoliului
Contactare, vizitare potentiali clienti
Negociere contracte
Urmarirea derularii actului comercial
Atingerea targetului

CERINTE

Minim 3 ani experienta pe un post similar- agent vanzari / reprezentant vanzari
Experienta promovare produse industriale
-sa posede cunostinte temeinice in ceea ce priveste sistemul de vanzari;
-cunoasterea limbii Engleza nivel bun
Aptitudini:
-inteligenta (gandire logica, memorie, capacitate de analiza si sinteza);
-capacitate de a prelucra informatiile, de a le interpreta si de a le valorifica prin luarea de decizii sau prin furnizarea de date prelucrate altor factori decizionali;
-cunostinte in domeniul tehnic
-corectitudine, tenacitate, seriozitate, atitudine principiala in relatiile cu oamenii;
-obiectivitate in aprecierea si analiza situatiilor economice, financiare si sociale, receptivitate, spirit de echipa (sincer, dispus la colaborare)
-disponibilitate calatorii in cele 13 judete mentionate
-posesor carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + Bonusuri valoare procentuala din vanzari, masina serviciu, telefon,laptop

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!