Reprezentant Vanzari - produse chimice pentru ingrijire gradina

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Recrutam in numele clientului nostru, o companie internationala lider de piata in domeniul sau de activitate, o pozitie de Reprezentant Vanzari cu experienta in FMCG.
Clientul nostru este o companie internationala prezenta pe piata de profil de aproximativ 20 de ani. Compania si-a dezvoltat volumul de vanzari in Romania precum si in alte 15 tari Europene. Clientul notru este un producator recunoscut de fertilizatori, insecticide, ingrasaminte, oferind pietei numeroase produse pentru menaj si gradina.

- Comunica permanent cu clienti existenti (lanturi de magazine -IKA, magazine en-gross, magazine traditionale);
- Dezvolta portofoliul de clienti existenti;
- Proceseaza comenzile si coopereaza cu distribuitorii;
- Prospecteaza piata si identifica potentiale oportunitati de business;

CERINTE

- Experienta ca Reprezentant Vanzari produse chimice pentru ingrijirea gradinilor (fertilizatori, ingrasaminte);
- Bune abilitati si tehnici de negociere;
- Bune cunostinte vis a vis de strategiile de vanzare si negociere;
- Disponibilitate de a calatori in Romania;
- Cunostintele de limba Engleza sau Rusa vor fi considerate un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv;
- Telefon si masina de serviciu;
- Traininguri de specialitate;

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si v¿¿rsat: 392.440 Lei
Nr. autoriza¿¿ie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autoriza¿¿ie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si v¿¿rsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro