REPREZENTANT VANZARI PRODUCTIE PUBLICITARA

Media Market Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Identificare de clienti noi;
* Stabilirea intalinirilor;
* Prezentarea produselor (tiparire digitala indoor, outdoor si offset) si serviciilor de print (inserieri, vouchere, date variabile, etc.);
* Identificarea nevoilor clientilor si consilierea acestora in realizarea celor mai bune produse;
* Negocierea contractelor;
* Stabilirea termenelor contractuale;
* Elaborarea fiselor de comanda si participarea la urmarirea procesului de productie;
* Supervizarea efectuarii livrarilor;
* Urmarirea incasarilor (instrumente de plata – CEC, BO, Cash, proforme etc);
* Mentinerea legaturii cu clientii.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:

* Absolvent studii MEDII / SUPERIOARE;
* Minim 2 ani experienta vanzari (productie publicitara, papetarie, tipografie, licitatii publice);
* Cunostinte de limba engleza nivel mediu;
* Cunostinte operare PC: Ms Office, Internet;
* Permis auto, categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana dinamica, deschisa, intuitiva, inclinata spre identificarea nevoilor clientilor si rezolvarii acestora.

BENEFICII OFERITE

BENEFICII:

- Salariul NET FIX in perioada de proba este cuprins intre 1500-2000 RON;
- Dupa perioada de proba salariul NET FIX de va negocia intre 2000-2500 RON;
- Se apreciaza ca valoarea salariului MEDIU NET lunar ( FIX + COMISION)poate ajunge la 4000-5000 RON;
- In perioada de proba se ofera telefon, transport asigurat / decontarea cheltuieli transport;
- Dupa perioada de proba se ofera auto la dispozitie;
- Program de lucru: L-V 9,00 - 17,30, specific activitatii de vanzari;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie personal

DESCRIEREA COMPANIEI:

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE PRODUCTIA DE PRINTURI PENTRU PUBLICITATE INDOOR - OUTDOOR.
Locatia companiei este in Bucuresti Sector 2..