Reprezentant Vanzari Productie Publicitara

R&I ETIC SOLUTIONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru unul dintre clientii nostri, companie de advertising in plina dezvoltare, avand deja un portofoliu de clienti importanti, cautam doi Reprezentanti de Vanzari, avand drept atributii esentiale:
- Dezvoltarea portofoliului de clienti
- Mentinerea unei bune colaborari si comunicarii cu actualii/potentialii clienti
- Gestionarea contractelor proprii (evidenta facturilor, urmarirea incasarilor, corespondenta de afaceri specifica, etc.)
- Stabilirea si participarea la intalniri de afaceri
- Prospectarea pietei, realizarea si transmiterea de oferte comerciale
- Gestionarea si actualizarea bazei de date cu clientii proprii
- Raportarea rezultatelor catre Directorul de Vanzari
- Acordarea de suport continuu (tehnic si comercial) clientilor

CERINTE

- Studii medii sau superioare finalizate (de preferat licentiati)
- Cunostinte bune de operare PC (pachetul Microsoft Office)
- Experienta relevanta (si verificabila) in domeniul marketingului si/sau vanzarilor
- Abilitati ridicate de comunicare si relationare (scris si verbal)
- Cunostinte medii de limba Engleza
- Flexibilitate si dinamism
- Capacitate de organizare si planificare
- Abilitate de a lucra atat individual cat si in echipa
- Discretie si loialitate fata de valorile firmei
- Tinuta business (vestimentatie, limbaj)
- Permis cat. B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial (salariu fix + comision la vanzari)
Posibilitatea de a lucra intr-o companie in dezvoltare, devenind membru de baza al echipei
Activarea intr-un domeniu dinamic si interesant, in plina dezvoltare

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de recrutare si training