REPREZENTANT VANZARI - producator hrana animale companie

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Fabrica hrana pentru animale de companie, pesti si vanat.

- Reprezentantul Vanzari va activa in zonele alocate (Bucuresti si tara).
- Va participa la dezvoltarea strategiilor si planului de marketing si vanzari.
- Va asigura derularea procesului de vanzari in cele mai bune conditii si va gestiona relatiile cu clientii.
- Mareste portofoliul de clienti. Prin actiunile sale asigura satisfactia clientilor, promoveaza imaginea companiei, produsele si serviciile oferite.
- Creste valoarea afacerii.
- Castiga noi clienti ca urmare a initiativei si demersurilor proprii.
- Comunica zilnic/saptamanal/lunar rezultatele obtinute.
- Asigurarea consultantei privind partea tehnica si functionala a produselor.

CERINTE

- Experienta intr-o pozitie similara, in domeniu similar.
- Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, implicare.
- Atitudine proactiva si orientare catre client;
- Studii superioare;
- Disponibilitate de deplasari frecvente in tara;
- Permis conducere categoria B obligatoriu.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant, pe masura realizarilor.
- Masina de serviciu.
- Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern.