Reprezentant Vanzari (Print&Advertising)

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Printre atributiile principale se numara:

- Relationare excelenta cu clienti;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti pentru servicii de tipografie si grafica;
- Intelegera si respectarea in amanunt a tuturor aspectelor contractuale si personale pentru fiecare client (produse tipografice comandate, caracteristici, persoana de contact, periodicitatea comenzilor etc.);
- Initiere, vanzare si finalizare vanzare, derulare contracte (semnare comanda servicii tipografice si grafica, lansare catre productie, urmarire livrare produse tipografie, urmarire plati).

CERINTE

Pentru clientul nostru, o companie din domeniul tipografic, ce ofera clientilor sai o gama completa si ampla de produse (tipar digital & offset, printuri de mari dimensiuni - indoor & outdoor, materiale de reprezentare si protocol precum si procedee specifice de personalizare) cautam persoane pentru postul de Reprezentant Vanzari.

Candidatul ideal ar trebui sa aiba:

- Experienta in vanzari in industria print&advertising (2 ani preferabil);
- Portofoliu clienti in acest domeniu (reprezinta avantaj);
- Studii superioare;
- Operare PC;
- Permis de conducere categoria B;
- Abilitati excelente de comunicare pentru abordarea profesionista a clientilor si identificarea completa a tuturor cerintelor acestora;
- Abilitati de negociere;
- Abilitati de organizare si atentie la detalii;
- Rapiditate in executare sarcinilor.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
- salariu si grila de bonusare avantajoase;
- laptop, telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.