REPREZENTANT VANZARI PRIN TELEFON (TELESALES)- cod RVT

SC LAROPHARM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Promovarea si vanzarea prin telefon a produselor din portofoliu;
Realizarea obiectivelor de vanzari si a celor specifice, conform politicii si strategiei companiei;
Preluarea comenzilor directe si indirecte;
Dezvoltarea si mentinerea unei relatii profesionale cu toti clientii din aria de responsabilitate;
Programarea incasarilor;

CERINTE

- Experienta in domeniul vanzarilor prin telefon - min 6 luni -;
- Cunostinte f. bune de operare PC;
- Studii medii/superioare;
- Abilitati deosebite de comunicare, tact si perseverenta;
- Capacitate de planificare si organizare a timpului;
- Rezistenta la stres, dinamism, entuziasm;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial (in acord cu performantele obtinute);
- program intensiv de perfectionare profesionala;
- mediu de lucru profesionist;

Companie nationala, important producator si distribuitor de produse farmaceutice si suplimente nutritive, activa pe piata de profil incepind cu 2001, aflata in continua expansiune.