Reprezentant vanzari prin telefon in Bucuresti

Global Leading Conferences SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iti doresti un job in care sa iti dezvolti abilitatile de comunicare, negociere si colaborare cu ceilalti?

Iti plac provocarile si iti doresti sa lucrezi intr-o companie in care eforturile tale sunt apreciate?

Te provocam sa te alaturi echipei noastre !

Candidatul ideal:

Persoane dinamice, sociabile, cu o buna capacitate de comunicare si adaptare, proactive, orientate spre finalizarea actiunilor, responsabile si puternic motivate, capabile de invatare rapida si interesate de dezvoltare personala.

CERINTE

Cerinte:

- limba engleza nivel avansat;
-cunoştinţe de operare pe calculator si prospectare online utilizand diverse site-uri precum LinkedIn, Xing etc;
- atitudine pozitiva, spirit de echipa si placerea de a lucra cu clientii;
- bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala), planificare si organizare;
- seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse;
- proactiv, capabil sa gaseasca solutii, creativ, cu initiativa;
- dorinta de a acumula informatii noi si de a se dezvolta profesional - exista posibilitati reale de promovare;
- experienta in vanzari nu este necesara dar poate constitui un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Beneficii:

- salariu de baza+ comision + stimulente de performanta si concursuri motivaționale;
- training de specialitate si sustinere in activitate prin suport continuu din partea intregii echipe;
- atmosferă prietenoasă, echipă ambițioasă și pozitivă;
- mediu de lucru modern si colectiv tanar.

Global Leading Conferences (GLC) is a market leader in developing industry focused events where business meets intelligence. We structure our events by investigating into market challenges and top issues that industries endure, to render the most effective learning and networking platforms by creating impactful and pragmatic Business to Business Conferences, Congresses & Trainings .We are specialized in major industries such as: Pharmaceutical, Finance, Energy, Oil & Gas and Human Resources. By attending our events companies shall benchmark advanced strategies, gain the latest knowledge and a competitive edge while enjoying a 5 star environment.