Reprezentant Vanzari prin Telefon

MEDIPLUS EXIM SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promoveaza telefonic produsele si serviciile diviziei sale in relatiile cu clientii;
- stabileste, mentine si dezvolta relatii de afaceri cu totii clientii de pe zona arondata;
- contribuie la dezvoltarea portofoliului de clienti, prin identificarea de clienti noi;
- indeplineste atributii cu caracter de secretariat (intocmeste rapoarte, situatii cerute de superior).

CERINTE

- studii medii/superioare;
- experienta relevanta in vanzari (experienta in vanzari prin telefon constituie avantaj);
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- atitudine proactiva, capacitate de convingere.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial motivatnt si program de dezvoltare profesionala.

Mediplus Exim SA este cel mai mare distribuitor de medicamente din Romania si este parte componenta a grupului A&D Pharma alaturi de o puternica retea de farmacii, Sensiblu SRL.