Urgent: Reprezentant Vanzari (Placi PVC Antibacterian)

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru a depune candidatura va rugam trimiteti URGENT CV-ul la: cristina.radu@top-assistants.ro mentionand pozitia vizata in titlul mail-ului.

Printre atributiile principale se numara:

- Relationarea excelenta cu clientii;
- Dezvoltarea portofoliului de clienti pentru produsele oferite;
- Oferire de solutii complete pentru clienti;
- Urmarirea pana la finalizare a proiectelor de executie;
- Intelegerea si respectarea in amanunt a tuturor aspectelor contractuale si personale pentru fiecare client;
- Initiere, vanzare si finalizare vanzare, derulare contracte, urmarirea incasarilor.

CERINTE

- Experienta in vanzari de produse destinate constructiilor din domeniul tehnic/sanitar/alimentatie;
- Portofoliu de clienti in domeniul sanitar sau adiacent reprezinta avantaj;
- Studii superioare;
- Operare PC;
- Permis de conducere categoria B;
- Abilitati excelente de comunicare pentru abordarea profesionista a clientilor si identificarea completa a tuturor cerintelor acestora;
- Abilitati de negociere;
- Abilitati de organizare si atentie la detalii;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix plus bonusuri
- masina, laptop, telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.