Reprezentant Vanzari - Piese Auto

ATP EXODUS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si comercializarea produselor la magazin.
- Consilierea tehnica a clientilor, identificarea corecta a produselor in baza cunostintelor acumulate dupa instruire la locul de munca.
- Atingerea obiectivelor personale si de echipa (bugetele de vanzari pe grupe de produse).

CERINTE

- Cunostinte solide de operare PC, se considera avantaj cunostintele de operare in programe de identificare piese ori SAP.
- Cunostinte tehnice de baza in domeniul mecanicii auto (piese componente).
- Experienta in relatia cu clientii constituie avantaj.
- Carnet de sofer, fara evenimente rutiere.

BENEFICII OFERITE

- Se ofera un post stabil intr-o companie in continua dezvoltare.
- Salariu atractiv, bonus functie de performantele obtinute.
- Instruire de specialitate.
- Conditii de munca excelente.

ATP Exodus este importator si distribuitor national de piese de schimb pentru camioane, cu sediul la Baia Mare, cu 23 sucursale in tara, aflata in dezvoltare, ce asigura clientilor servicii de inalta calitate.