Reprezentant Vanzari pentru Bucuresti

SC Assist Expert SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea companiilor care ar putea beneficia de avantajele pe care le ofera implementarea solutiilor pe care le comercializeaza, elaborarea de oferte personalizate pentru clienti si urmarirea acestor oferte, mentinerea legaturii cu clientii, crearea unei retele de clienti fideli companiei si produselor pe care le comercializeaza, oferirea de recomandari clientilor, bazate pe pretul si performantele produselor, administrarea si aprovizionarea stocurilor.

CERINTE

Varsta maxima 35 de ani, absolvent(a) studii superioare de preferinta tehnice (cu prioritate pentru specializari in domeniile electrotehnica, electronica, telecomunicatii, IT), cu abilitati vizibile de comunicare, disponibilitate pentru program de lucru prelungit, disponibilitate pentru deplasari in teren in Bucuresti si imprejurimi, bun cunoscator operare PC, abilitati de negociere, cunoasterea amanuntita a caracteristicilor produselor respective, argumentare si putere de convingere.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet salarial atractiv inclusiv auto si telefon, bonus vanzari, sesiuni de training.

Sisteme de control acces si ticketing, cablare structurata, instalatii de telefonie si alarmare.