REPREZENTANT VANZARI PENTRU BUCURESTI

HARD INOX SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promoveaza produsele companiei;
- Mentine si dezvolta relatiile de parteneriat cu clientii companiei;
- Studiaza piata si identifica noi oportunitati;
- Preia comenzile de la clienti;
- Realizeaza obiectivele din planul de vanzari;
- Realizeaza targetul de vanzari;
- Raporteaza saptamanal/lunar despre indeplinirea obiectivelor.

CERINTE

- Minim studii medii;
- Orientare catre clienti;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere.
- Utilizare PC;
- Permis auto categoria B;
- Spirit de echipa, proactiv si autodidact

BENEFICII OFERITE

- Sistem de salarizare motivant;
- Mediu de munca dinamic;
- Cursuri periodice de perfectionare;
- Telefon mobil;
- Masina de serviciu.

Firma noastra a inceput activitatea de comercializare de pe stoc propriu a otelurilor inoxidabile, -rezistente la coroziune, -refractare cat si a materialelor de sudura inca din 1998. Satisfacerea cerintelor pietei face ca firma Hard Inox SA sa aiba o ascensiune permanenta si dinamica. Ne preocupam de instruirea continua a personalului, pentru a fi mereu la curent cu tot ce e nou si pentru a fi mereu pregatit in fata provocarilor.