Reprezentant Vanzari pentru Banca de Informatii in Constructii, Arhitectura si Urbanism

Arbore Verde

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea serviciilor companiei
- gestiunea si urmarirea derularii contractelor din portofoliu, dezvoltarea portofoliului de clienti
- reprezentarea companiei in relatia cu clientii si potentialii clienti
- prezentarea ofertei de servicii a companiei
- contactarea si vizitarea clientilor
- negocierea si incheierea de contracte, urmarirea evolutiei raporturilor intre clienti si companie

CERINTE

-Abilitati de comunicare si negociere
-Orientare catre obtinerea de rezultate concrete, responsabilitate
-Permis de conducere
-Operare PC, cunoasterea pachetului Office, navigare Internet
-Preferabil studii tehnice si/sau marketing
-Experienta relevanta in vanzari (preferabil de publicitate/media sau materiale de constructii)
-Referintele de la locurile de munca anterioare reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

-Salariu motivant, pe masura realizarilor
-Lucru intr-o echipa tanara si motivata
-Perspectiva afirmarii intr-un domeniu dinamic si modern, cu posibilitati de avansare pe scara ierarhica

DESCRIEREA FIRMEI

Banca de Informatii in Constructii, Arhitectura si Urbanism