REPREZENTANT VANZARI - OPORTUNITATE URIASA!!! COMPANIE MULTINATIONALA

BARNETT McCALL RECRUITMENT

Job expirat

RESPONSABILITATI

In numele clientului nostru, un prestigios grup financiar de investitii, recrutam un REPREZENTANT DE VANZARI DE ASIGURARI dinamic, entuziast si dornic de afirmare.

Care vor fi atributiile tale?
- sa concepi si sa implementezi strategia de vanzari
- sa oferi consultanta de calitate clientilor
- sa analizezi tendintele pietei si oportunitatile de dezvoltare a portofoliului de clienti

CERINTE

Cum ne dorim sa fii?
- cu experienta in vanzari minum 1 an dar NU IN DOMENIUL
ASIGURARILOR
- absolvent de studii superioare
- reale abilitati de comunicare, negociere si prezentare
- experienta in vanzari de servicii constituie avantaj

BENEFICII OFERITE

- salariul fix 400 EURO
- comisioane, bonusuri pentru depasirea targhetului,
- perioada de training
- posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala.

We believe that what we do, we do well. We are proud of the services we offer, the team we have created and the results we achieve. Every person and project is unique, by offering a flexible and communicative approach we continuously exceed expectations, fulfill our professional goals and deliver.