REPREZENTANT VANZARI - MULTINATIONALA GERMANA

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea unei piete in continua expansiune;
- Managementul unui portofoliu de clienti existent;
- Stabilirea de contacte pentru noi parteneriate de afaceri;
- Vanzarea de produse din portofoliul companiei;
- Supervizarea procesului de livrare a produselor catre clienti.

CERINTE

- Studii superioare reprezinta avantaj;
- Experienta in domeniul vanzarilor de minim 1 an;
- Persoana cu simt tehnic;
- Cunostinte de limba engleza sau germana – nivel conversational;
- Permis auto cat. B;
- Abilitati de relationare, persoana dinamica.

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + bonus din vanzari;
- Masina de serviciu, telefon, laptop;
- Training-uri de produs in Germania si Polonia.

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.

Nr. operator date cu caracter personal: 6065.