REPREZENTANT VANZARI MOBILIER DE BIROU OK

Media Market - Human Resources Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea portofoliului de clienti, mentinerea legaturii cu clientii; contactare clienti; prezentare de oferte.
- ofera consultanta tehnica ( se poarta discutii cu clientul, se efectueaza planul de mobilare cu arhitectul, se prezinta oferta)
- negociere de contracte
- supraveghere derulare contracte (urmarire montaj, se asigura receptia finala).

* Perioada de proba este de 3 luni
* Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca pe perioada nedeterminata
* Programul de lucru este: 9:00 - 17:00

CERINTE

Studii superioare sau medii, cunoscator Excel, limba ENGLEZA , posesor permis auto, experienta comerciala MINIM 1 an.
Candidatul ideal trebuie sa posede bune abilitati de comunicare, dinamic, sa stie sa lucreze in echipa, orientat catre rezultat.

BENEFICII OFERITE

* Salariul oferit este: 300 - 400 EURO + bonificatii anuale
* Telefon si auto la dispozitie
* Asigurare medicala
MODALITATE DE INSCRIERE:

* SELECTIA ARE LOC PE BAZA UNUI INTERVIU DIRECT.

Human Resources Agency - Consultanta in domeniul Managementului Resurselor Umane, head hunting, proiectarea si dezvoltarea carierei, testare si evaluare psihologica. 7 ani de experienta pe piata romaneasca, cota de piata considerabila, echipa multidisciplinara, accent pus pe performanta si calitate.

POSTURILE DISPONIBILE VA SUNT PREZENTATE DACA ACCESATI www.mediamarket.ro