Reprezentant vanzari mobilier

ATP EXODUS SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltaportofoliul de clienti, identificacorect nevoile pietei si ale clientilor, consiliazatehnic si comercial.
- Actioneazaconform politicii de vanzari si principiilor etice ale companiei dezvoltand afacerea in zona arondata.
- Raspunde de realizarea targetului de vanzari planificat.

CERINTE

- Studii medii sau superioare (de preferat specializare in marketing)
- Experienta in vanzari, de preferat in domeniul mobilier
- Cunostinte bune de operare PC
- Abilitati de comunicare si negociere
- Deschidere spre nou, flexibilitate in gandire si orientare catre rezultate
- Cunoasterea unei limbi straine - englezasau germanaconstituie avantaj
- Permis de conducere cat. B faraevenimente, cu minimum 2 ani vechime
- Disponibilitate pentru deplasari frecvente.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv legat de performanta (fix + bonus).
Instruire la locul de munca.

ATP Exodus este o companie infiintata in anul 1995, avand capital integral romanesc. Raspandire la nivel national si trei divizii distincte: 1. Vanzare piese de schimb pentru camioane – cu 29 de sucursale in intreaga tara, 2. Centru Autorizat de Vanzare si Service Mercedes Benz – cel mai mare centru Mercedes-Benz din Romania, 3. Vanzare mobilier office – showroom in Bucuresti. Valorile noastre de baza sunt respectul reciproc, integritatea, profesionalismul si calitatea. Punem mare accent pe resursele umane ale companiei, fiind constienti de plus-valoarea de care putem beneficia asigurand satisfactia angajatilor. Motto-ul firmei ne reprezinta in totalitate: \"Calitatea nu are alternativa\". Pentru mai multe detalii despre companie, vizitati site-ul nostru: www.atp-exodus.ro.
Dezvoltain prezent, in cadrul Diviziei Mobilier, distributia de mobilier de birou reprezentand in Romania producatorii WINI Büromöbel Germania, KOHL Germania, MOLL Germania, Estel Office Spa. Italia, DVO Italia, Ares Line Italia, Seipo Italia.