Reprezentant Vanzari- Metalurgie

Freemarkonsult International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa planifice, sa coordoneze si sa promoveze activitati de vanzare si sa identifice zonele cu potential de crestere;
- sa dezvolte si sa creasca baza de clienti;
- sa negocieze si sa incheie contracte;
- sa monitorizeze activitatea concurentei directe si orientarile locale in industrie;
- sa monitorizeze gradul de satisfactie al clientilor;
- sa livreze marfa, cand este necesar si colegii de la livrari nu o pot face;
- sa intocmeasca rapoarte saptamanale de activitate catre Responsabilul Depozit.

CERINTE

- studii superioare, facultate tehnica;
- experienta in vanzari ( de preferinta tehnice) de 2-3 ani;
- cunostinte bune de MS Office (Word, Excel, PowerPoint, MS Outlook);
- experienta in metalurgie este un avantaj important.
- bun comunicator si negociator;
- flexibil si disponibil pentru deplasari;
- abilitati de lucru in echipa;
- orientare atat catre rezultate cat si catre client;
- persoana organizata/ proactiva si corecta.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Suntem companie de consultanta in domeniul resurselor umane, prezenta pe piata romaneasca de profil, din anul 1994.
Nr. operator date cu caracter personal: 6065