Reprezentant Vanzari Materiale Stomatologice si Consumabile Medicale

A&D Promo Distribution Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea, contactarea, atragerea potentialilor clienti ( medici stomatologi, clinici medicale, spitale)
Promovarea produselor
Preluare, prelucrare si livrare comenzi
Incasarea vanzarilor
Realizarea si transmiterea rapoartelor zilnice de activitate
Realizarea target-ului
Se asigura telefon + salariu fix + comision

CERINTE

Posesor de auto pentru utilizare in interes de serviciu (se asigura cheltuieli de intretinere, rca, combustibil)
Experienta in domeniul vanzarilor directe
Avantaj cunoasterea materialelor de uz stomatologic
Avantaj experienta anterioara in domeniul medical
Abilitati de comunicare, putere de convingere
Capacitatea de a lucra nesupravegheat
Ambitios si motivat
Vor avea prioritate candidatii care demonstreaza obtinerea de rezultate concrete anterior si compatibilitate cu domeniul vanzarilor

BENEFICII OFERITE

Suntem o companie tanara, care promoveaza sustinerea si motivarea persoanelor cu potential

DESCRIEREA FIRMEI

Distributie materiale stomatologice si consumabile medicale