Reprezentant Vanzari - Materiale publicitare

S.C. Weisspunkt S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- cunoaste foarte bine produsele companiei, timpul si modurile de productie;
- prezinta produsele companiei clientilor si potentialilor clienti;
- concepe si inainteaza ofertele catre clienti;
- mentine relatiile cu clientii existenti;
- se documenteaza continuu in domeniul productiei de materiale publicitare;
- negociaza cu clientul termenele de livrare (in functie de recomandarile sefului departamentului de productie) si modalitatile de plata;
- incaseaza contravaloarea produselor vandute clientului prin toate mijloacele de plata.

CERINTE

Studii superioare tehnice.
Permis conducere - categoria B;
1 - 3 ani experienta in vanzari;
Experienta in domeniul vanzarii de produse publicitare (casete luminoase, totemuri, standuri expozitionale etc) minim 1 an.
Abilitate de a lucra cu cifre;
Persoana dinamica, comunicativa si inovatoare;

BENEFICII OFERITE

Salariu +comision din vanzari peste 1.000eur/luna
Telefon mobil, benzina sau masina de firma in functie de necesitati.

DESCRIEREA FIRMEI

Acceptam provocari
Pentru ca orice performanta e unica, Weisspunkt intelege exigentele particulare ale companiei tale si nevoia de singularitate a fiecarui element ce iti asigura succesul. Noi avem grija ca ideile tale sa fie reprezentate in forme inovatoare si dinamice. Pentru ca ne plac provocarile...

Fiecare pas conteaza
Weisspunkt iti ofera servicii complete de productie publicitara si iti pune la dispozitie un serviciu de consultanta pentru aprecierea cat mai corecta a tuturor posiblitatilor de semnalistica, standardizate sau atipice, incepand de la conceptia machetelor, si continuand cu alegerea materialelor si executia produselor de care afacerea ta are nevoie pentru urmatorul pas.