REPREZENTANT VANZARI - MATERIALE INSTALATII

Progetto Casa

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Vanzarea directa a produselor firmei catre clienti noi si vechi, distribuitori (en gros), firme partenere;

- Incheiere de contracte;
- Promovarea imaginii organizatiei;

- Studiul pietei si al concurentei
- Identificarea si mentinerea unor clienti noi / piete noi de desfacere;
- Respectarea sarcinilor de serviciu.

CERINTE

- Persoana dinamica si ambitioasa
- Absolvent al unei Universitati cu profil tehnic, preferabil in domeniul constructiilor;
- Experienta minim un an intr-un post similar;
- Cunostinte de operare calculator: Microsoft Office (word, excel, power point), Internet;

- Cunostinte de limba engleza.
- Capacitate de sinteza si analiza;

- Rationament logic;
- Exprimare verbala fluenta;
- Abilitati de prezentare, negociere, vanzare;
- Permis cat. B.

BENEFICII OFERITE

- Salariu 2,000 ron;
- 20 bonuri de masa;
- Bonusuri pentru depasire target;
- Masina de servici.

Firma importatoare si distribuitoare de materiale pentru amenajari interioare, gresie, faianta, obiecte si instalatii sanitare si termice.