REPREZENTANT VANZARI MATERIALE DE CONSTRUCTII

Advanced ManSolutions

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atinge un nivel al vanzarilor cat mai ridicat

Mentine legatura cu clientii deja existenti si mareste portofoliul acestora

CERINTE

Experienta anterioara in vanzari

Dinamism, flexibilitate, excelente abilitati de comunicare si negociere

Dorinta de crestere profesionala, rigurozitate si constinciozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu

BENEFICII OFERITE

Autoturism si telefon de serviciu

Posibilitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, in cadrul unei companii nationale aflate in dezvoltare accelerata

Advanced ManSolutions este o companie specializata in furnizarea de solutii avansate de recrutare, selectie si evaluare de personal. Pentru mai multe detalii accesati site-ul nostru, ww.advancedman.ro.
Clientul nostru este o companie nationala, lider pe piata in domeniul comertului cu produse de amenajari interioare, aflata in dezvoltare.