REPREZENTANT VANZARI - MATERIALE DE CONSTRUCTII

Romax Consulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii existenti si potentiali din sectorul distributie materiale de constructii
- Analiza solicitarilor si cererilor de oferta; intocmirea si prezentarea ofertelor;
- Negocierea si incheierea contractelor cu clientii, monitorizarea si sustinerea vanzarilor in zona;
- Monitorizarea si sustinerea vanzarilor directe si prin KA.

CERINTE

- Studii medii
- Experienta min 2 ani
- Experienta relevanta in pozitii similare;
- Cunostinte operare PC (MS Office);
- Carnet conducere ctg.B;

Abilitati:
- Comunicare si prezentare informatii tehnice;
- Capacitate de organizare, analiza si decizie;
- Initiativa si orientare pe rezultate;
- Capabilitate de invatare rapida si adaptare;
- Capacitate de lucru sub stress si in program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial competitiv;
- Mediu de lucru stimulativ.

Numai persoanele care intrunesc conditiile de experienta in vanzari business to business in constructii vor fi selectate si contactate in vederea participarii la interviu
Asteptam CV-urile Dvoastra si la : romax@romaxconsulting.ro ; office@romaxconsulting.ro

DESCRIEREA FIRMEI

Activitati de consultanta pentru afaceri si management