Reprezentant Vanzari / Marketing / Publicitate

Royal Web Investment SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Salutare viitori candidati ,

Acest loc de munca este unul care va poate oferi satisfactii financiare mari daca depuneti un efort minim.

Descriere loc de munca :
Ce trebuie sa faceti voi este foarte simplu in prima faza veti invata tot ce trebuie sa stiti despre produsele publicitare care le vindem noi. Dupa aceasta etapa veti cauta clienti prin toate metodele posibile ii veti contacta telefonic sau prin email. (veti tine evidenta cu toate companiile contactate). Depinzand de clienti care ii cautam este posibil ca acest proces sa fie impartit in 2 etape.

1 - Etapa de cautare a posibililor clienti si de contactare in vederea vizitari lor.
2 - Etapa de vizitare a clientilor dintr-o anumita zona.

Clienti targetati de noi sunt aproximativ 150 000 in toata Romania .

Lunar este obligatoriu sa se atinga un minim de firme care semneaza un contract pe un an cu noi.

CERINTE

Cerinta cea mai importanta este sa fii rapid la minte.
- sa se atingi un prag minim lunar de firme care sa semneze un contract cu noi.
- sa stii naviga pe internet (sa stii folosi foarte bine motoarele de cautare google yahoo)
- sa fii ordonat in tot ce lucrezi .
- sa nu astepti sa ti se zica sa faci ceva vreau initiativa proprie
- sa ai cunostinte minime de promovare online
- sa cunosti pachetul elementar Microsoft / word / excel / powerpoint -- minim

BENEFICII OFERITE

Ce va oferim :
- telefon de firma (abonament nelimitat)
- masina de firma (dupa ce se atinge un prag de clienti adunati )
- posibilitatea de a munci de acasa intre 4 si 6 ore / zii
- salariul se va calcula dupa prima luna de munca. Prima luna veti fi platit direct proportional cu munca depusa.
- posibilitatea de a avea un salar de 200 la 1500€ / luna totul depinde de voi .
- veti beneficia de materiale promotionale pentru a va usura munca .

DESCRIEREA FIRMEI

Web Developer Company