REPREZENTANT VANZARI MAGAZIN

Office1

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Se asigura ca mentine un nivel ridicat al satifactiei clientilor;
-Eticheteaza toate produsele si pune preturile la vedere pentru eficientizarea comunicarii catre clienti si pentru a indeplini cerintele legale din domeniu;
-Incaseaza contravaloarea produselor vandute, intocmeste facturi si chitante fiscale;
-Cunoaste in detaliu produsele puse spre vanzare si ofertele saptamanale, lunare

CERINTE

-orientare catre client
-abilitati de comunicare
-lucru in echipa
-orientare catre rezultate
-gandire si aptitudini analitice
-profesionalism
-putere de concentrare
-loialitate si confidentialitate
-abilitati de lucru in conditii de stress
-capacitatea de a gestiona simultan mai multe proiecte
-gestionarea timpului si respectarea termenelor limita
-organizare, rigoare, meticulozitate

BENEFICII OFERITE

- loc de munca stabil
- mediu de lucru profesionist si placut
- carte de munca
- salariu fix
- bonuri de masa
- bonusuri din vanzari

Office 1 Superstore, companie multinationala si prezenta de curand in Romania, furnizor de produse de birotica, papetarie, mobilier birou si IT&C, este singura din tara care sub un singur nume se adreseaza atat masei largi de consumatori cat si companiilor.