REPREZENTANT VANZARI lubrifianti

R&S Inteligent Consulting SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltarea portofoliului de clienti prin identificarea de noi clienti pentru piata de lubrifianti si acumulatori auto
- Viziteaza clientii, preia comenzi, urmareste incasarile aferente vanzarilor sale pe zona de responsabilitate
- Asigura suport pentru toate actiunile de marketing desfasurate in zona sa de activitate
- Promoveaza imaginea companiei, a produselor si a serviciilor oferite

CERINTE

- Experienta in vanzari (constituie avantaj experienta in vanzarile de lubrifianti, acumulatori si in piata de retail)
- Abilitati de comunicare si negociere, organizare, orientare spre client si rezultate
- Carnet de conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant, comision in functie de vanzari, bonusuri de performanta, autoturism si telefon de serviciu.
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere profesioniste in domeniul vanzarilor, perspectiva de a avansa intr-o companie multinationala.

Companie multinationala, importatoare si distribuitoare de lubrifianti si acumulatori auto angajeaza Reprezentant Vanzari pentru Bucuresti.