Reprezentant Vanzari LR

Cosmetice LR

Job expirat

RESPONSABILITATI

- persoana dinamica, organizata,
- doritoare de un venit suplimentar si un venit permanent
- - abilitati de comunicare,

CERINTE

Cerinte
promovarea si vanzarea produselor LR-International
crearea unei retele proprii de clienti
promovarea ofertelor lunare ale firmei

BENEFICII OFERITE

ATENTIE:
1.FIRMA ACORDA OPORTUNITATEA DEZVOLTARII PROPRIEI AFACERI
2.INSCRIEREA COSTA 99EURO, APLICATI DOAR DACA SUNTETI DISPUS SA INVESTITI IN PROPRIA AFACERE
3.NU OFERIM CARTE DE MUNCA
4.OFERIM IN SCHIMB COMISIOANE DE 40% LA INCEPUT

LR COSMETICS isi va face lansarea acum si in romania . LR COSMETICS va ofera la inceput un discount de 40% pentru produsele cumparate. Produse din GERMANIA ne vor incanta cu calitatea lor.LR COSMETICS va aduce in Romania crema pe baza de aloe vera, parfumuri (colectia starurilor: Desperate Housewives, Sarah Connor, Michael Schumacher, Boris Becker ...), make-up, produse de ingrijire personala, produse man, produse pentru copii. Firma noastra LR COSMETICS ofera tuturor oportunitatea unei afacerei de viitor .Noi ca si companie suntem interesata de persoane din spatele CV-urilor si potentialul lor de evolutie. Privind permanent spre viitor, noi punem bazele reusitelor de maine.Acest job este part time si nu este cu carte de munca.
Companie Germana, produce si comercializeaza produse cosmetice si de parfumerie de lux [colectia starurilor: Desperate Housewives, Sarah Connor, Michael Schumacher, Boris Becker ...].

Fabrica este situata in orasul Ahlen in Germania. Toate produsele beneficiaza de garantie.