Reprezentant Vanzari-Laborator

MEDIST S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Promovarea si vanzarea produselor companiei (echipamente de laborator, reactivi)
- Analiza pietei si identificarea de noi direc¿ii de dezvoltare, promovarea de produse/solutii noi
- Asigurarea calitatii serviciilor pre-vanzare, vanzare, contractare, post-vanzare
- Optimizarea stocurilor de marfa
- Participarea la evenimente de profil: expozitii, congrese medicale, seminarii, conferinte

CERINTE

- Studii superioare in domeniile: biochimie, biologie, biologie moleculara, microbiologie, bioinginerie
- Experienta in laborator, minim 1 an
- Foarte bune abilitati de comunicare, vanzare si negociere
- Dinamism, initiativa, responsabilitate, automotivare
- Bune abilitati de lucru in echipa si de managementul timpului
- Operare PC, lb. engleza nivel mediu, permis auto cat.B
- Disponibilitatea de a calatori

BENEFICII OFERITE

- Oportunitatea dezvoltarii carierei profesionale
- Posibilitatea de a fi membru al unei echipe dinamice de profesionisti
- Pachet salarial: salariu fix, bonus din vanzari, masina, laptop, telefon mobil

DESCRIEREA FIRMEI

Promovare, import, vanzare, service aparatura medicala