Reprezentant Vanzari La Redoute Romania

AD FIRST COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gasirea potentialilor clienti;
- acordarea de consultanta si recomandari;
- vanzarea produselor din Catalogul La Redoute.

CERINTE

- Persoana prezentabila, preferabil de sex feminin;
- Abilitati de comunicare;
- Dimanism, ambitie;
- Dorinta de majorare a veniturilor;
- Seriozitate;
- experienta in alte sisteme de vanzare directa si MLM (Avon, Oriflame, Amway, etc.), constituie avantaj pentru dezvoltarea afacerii personale, dar nu este obligatorie.

BENEFICII OFERITE

Pentru a putea ajunge la venituri de cateva mii de lei lunar, este necesar un cerc larg de prieteni si colegi, si sa-ti dedici cateva ore pe zi acestei activitati.
- Comisioane din vanzari;
- Bonusuri in functie de performante;
- Program flexibil, part-time, posibilitatea de a-ti desfasura activitatea in paralel cu alte joburi full-time, sau fara a lipsi de la scoala ori cursuri;
- Sansa de a promova rapid in structurile de vanzari;

DESCRIEREA FIRMEI

Comert