Reprezentant Vanzari KA

Alfredo Fresh SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alfredo Fresh, companie romaneasca cu sediul in Afumati, angajeaza Reprezentant Vanzari KA
Produsele comercializate: fructe si legume proaspete

Responsabilitati:

Gestioneaza relatiile comerciale cu clientii tip KA
Promoveaza produsele companiei
Genereaza comenzi in conformitate cu planurile de livrari si obiectivele specifice ale companiei
Stabileste strategia de desfasurare a activitatilor de vanzare a marfurilor;
Estimeaza vanzari, prognoze si propune masuri de optimizare a colaborarii cu clientii KA;
Urmareste derularea contractelor, costurilor, profitabilitatii clientilor KA alocati;
Organizeaza, supervizeaza si evalueaza implementarea actiunilor promotionale dedicate clientilor KA;
Intocmeste rapoarte de activitate periodice si ad-hoc.

CERINTE

Experienta in vanzari cu clientii tip KA minim 2 ani
Experienta in vanzari cu produse fresh constituie un avantaj
Excelente abilitati de comunicare
Excelente abilitati de negociere si persuasiune
Foarte bune abilitati analitice
Carnet conducere categoria B
Cunostinte de utilizarea calculatorului (MS Office)
Cunoasterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

pachet salarial: salariu fix si bonus de performanta

Unul dintre cei mai importanti jucatori pe piata romaneasca de import si distributie pentru alimente proaspete si congelate