Reprezentant Vanzari IVECO

ROMIL SERVICE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Vanzarea de vehicule comerciale IVECO
• Prospectarea pietei
• Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii.
• Mediu de lucru profesionist

CERINTE

• Studii superioare absolvite
• Experienta in vanzari obligatorie
• Permis de conducere cat. B
• Operare PC – MS Office
• Cunostinte de limba engleza nivel de conversatie
• Initiativa, perseverenta, dinamism, aptitudini de comunicare si negociere, capacitate de lucru in echipa, capacitate de a lucra sub presiune avand sarcini si obiective clare, capacitate de adaptare la nevoile pietei

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Training, posibilitati de dezvoltare profesionala

ROMIL SERVICE este dealer autorizat IVECO pentru toata gama de vehicule comerciale si camioane noi si rulate si desfasoara deasemenea activitati de service autorizat si piese de schimb originale.
Reteaua ROMIL: IASI, BACAU, CONSTANTA, SUCEAVA, VATRA DORNEI si TULCEA ofera o solutie completa: consiliere si achizitionarea autovehicului, carosare, intretinere si revanzare sau sistem de trade-in.